13 Ekim 2010

Kurşun kalemle bıyık yaptım kendimeCanım sıkılıyor. Yorganın altından bile çıkmak istemiyorum sabahları. Hava kapalı, aslında ben gayet açığım. Ama hiçbir şey yapmak istemiyorum.

Arkadaşıma “Kurşun kalemle bıyık yaptım kendime, çek fotoğrafımı ama sadece bıyığımı, bloğa koyacağım” dedim, kabul etmedi. “Sex satar Gamze” dedi, “Bıyık yap, dekolte ver, yukarıdan çekeyim dudaklarını da ancelina coli gibi yapayım fotoşopta, bak o zaman seni nasıl izleyenler artıyor" dedi. Bu sefer de ben kabul etmedim, ben ben olmalı ve öyle kalmalıydım.

Ama cidden canım sıkılıyor ve cidden kurşun kalemle bıyık yaptım kendime. İyice maskülen bir hatun oldum. Ya geçenlerde kadınlar tuvaletine mi girsem erkeklere mi diye durup düşündüm. Bazen kendimi erkekler tuvaletine yürürken buluyorum. Bilinç altımda neler yatıyor inanın bilmiyorum.

Yok yok benim canım cidden sıkılıyor. Az önce sürpriz yumurta yedim, içinden Süpermen çıktı. Havuza atlayacakmış gibi duruyor. Bilgisayarımın altında koydum, şimdi de bana tapar gibi bakıyor.

Yok yok, valla canım sıkılıyor…

2 yorum:

Yurdanur dedi ki...

şşşttt bıyıklı :) telefonunu bulamıyorum beni arar mısın :)

Yurdanurr

dersaadet dedi ki...

Tabi elimdeki işleri kolaylayıp hemen arıycam:)