31 Aralık 2011

Dünyayı kurtaran kadın...Çok değil, birkaç yıl önceydi.Ben dünyayı kurtaracaktım…

Sonra birdenbire her şey altüst oldu.

Şu bisiklet gibi. Kullanılmış ve atılmış hissediyordum ruhumu. Kendimi işe yaramaz birisine benzetiyordum. Yavaş yavaş buna inanmaya başlamışken, dostlarımın desteği ile kendime geldim.

Sonra…

Sonra hayallerimi bıraktığım yerden aldım. Araya zaman girdi, heyecanımın dozu zaman zaman düşüşler gösterdi, üretmekten değil belki ama düşünmekten hiçbir zaman vazgeçmedim… Ben kendim için yapamayacağım şeyi yaptım, hayallerimi tamir ettim. Bu çocukların ‘özgürlük’ hevesi taşıdıkları gibi.Şimdi…

Şimdi, bulunduğum yerden baktığımda kırımızı tişörtlü çocuğun bisikletine bindiği ilk günün heyecanını taşıdığımı hissediyorum.

Hayallerim bıraktığım yerde değiller. Ruhum daha bir güven veriyor bana. Önümüzdeki yıla dair hayallerim var.Misal, şu çocuğun kırmızısı, mavisi beni çok heyecanlandırıyor. Bugün ki ben için değil de, çocuk kalan ben için artık harekete geçiyorum…

2012 yılının hayallerin gerçekleştirildiği bir yıl olmasını diliyorum. Ben bu yıl dünyayı kurtaracağım, inanıyorum…

5 yorum:

Syhn dedi ki...

cadı ya. iniş çıkışlarına tanık oldum evet okurken hissettim ama her eşyi yoluna koyduğunun da farkındayım. daha da yolunca olacak 2012 de. huysuzluğunda kalmadı gibi birşey :)
gibi ama :D
canere slm:)
iyi senelerrr ;)

dersaadet dedi ki...

O kadar belli ettim mi ben ya huysuzluğumu? Vay be ben neymişim:))) Mesajın çok güzel, söylerim selamını. O şimdi bana hediye bakıyor, hoş arayıp sordu terbiyesiz ama olsun, hediye almak güzel şey:)) Bilirsin:)

LEYLA'nın KAHVE DÜKKANI dedi ki...

ah kurtarma arzuları...hepimizde bi dönem mevcut olmuştur sanırım :)

nice güzel yıllar diliyorum.

Leyla'nın Kahve Dükkanı

Hayat İzlerim dedi ki...

Ne güzel, her şey gönlünce olsun yeni yılda :))

dersaadet dedi ki...

Leyla'nın Kahve Dükkanı, Hayat İzlerim çok teşekkür ederim:)